Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Brantford
| Price: | $29,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:115,000 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.3L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1FTER4FH0LLA02804 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6RB7622A |
| City: | Brantford |
2020 Honda Civic Sport 4dr Sedan
NO ACCIDENTS/SUNROOF/HEATED SEATS
| Price: | $19,753 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:143,724 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 2HGFC2F81LH030085 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | P11738 |
| City: | Brantford |
We're pleased to offer special financing incentives made possible by commissions from our lending partners—savings we believe should go directly to you. That's why our listed finance price is 3% lower than the cash price. For more information on pricing and
.....Read MoreLire la suite2020 Jeep Compass Limited 4dr 4x4
OLIVE GREEN WITH A LIGHT INTERIOR NO ACCIDENTS/HEATED STEERING WHEEL AND SEATS
| Price: | $23,199 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:109,321 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Green |
| VIN: | 3C4NJDCB6LT102983 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | P11737 |
| City: | Brantford |
We're pleased to offer special financing incentives made possible by commissions from our lending partners—savings we believe should go directly to you. That's why our listed finance price is 3% lower than the cash price. For more information on pricing and
.....Read MoreLire la suite2020 RAM 1500 Rebel Sport/ 4x4 Crew Cab
RED AND BLACK INTERIOR/ONE OWNER/LOW KMS/NO ACCIDENTS
| Price: | $47,833 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:62,603 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.7L 8Cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1C6SRFLT5LN170585 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | A1009 |
| City: | Brantford |
We're pleased to offer special financing incentives made possible by commissions from our lending partners—savings we believe should go directly to you. That's why our listed finance price is 3% lower than the cash price. For more information on pricing and
.....Read MoreLire la suite2019 Ford F-150 XLT 4x4 SuperCab Styleside 6.5 ft. box
3.3L V6 - TRAILER TOW PACKAGE - MAGNETIC GREY - CRUISE CONTROL - 4X4
| Price: | $24,079 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:155,000 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.3L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 1FTEX1EB8KFA83467 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6F15043A |
| City: | Brantford |
We're pleased to offer special financing incentives made possible by commissions from our lending partners—savings we believe should go directly to you. That's why our listed finance price is 3% lower than the cash price. For more information on pricing and available paym
.....Read MoreLire la suite2019 Hyundai Kona 2.0L Luxury (A6) 4dr All-Wheel Drive
ONE OWNER - NO ACCIDENTS - BRAND NEW TIRES - NEW REAR BRAKES - HEATED SEATS - HEATED STEERING WHEEL
| Price: | $14,109 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:155,462 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | KM8K2CAA9KU307718 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 6F19252A |
| City: | Brantford |
We're pleased to offer special financing incentives made possible by commissions from our lending partners—savings we believe should go directly to you. That's why our listed finance price is 3% lower than the cash price. For more information on pricing and
.....Read MoreLire la suite2019 Hyundai Tucson Preferred 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $15,935 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:128,983 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | KM8J3CA41KU976472 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 5MU4009A |
| City: | Brantford |
| Price: | $22,188 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:188,605 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 5FNRL6H67JB510536 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 5F16229A |
| City: | Brantford |
2018 Lincoln MKT Elite 4dr All-Wheel Drive
WHITE PLATINUM WITH HAZELNUT PREMIUM LEATHER INTERIOR - BRAND NEW TIRES - 7 PASSENGER - 3.5L V6 - H
| Price: | $22,574 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:84,363 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 2LMHJ5AT2JBL00760 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 6LV3029A |
| City: | Brantford |
We're pleased to offer special financing incentives made possible by commissions from our lending partners—savings we believe should go directly to you. That's why our listed finance price is 3% lower than the cash price. For more information on pricing and available paym
.....Read MoreLire la suiteLoading More Vehicles ...





