Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Brantford
2024 Ford F-350 XL 4x2 SD Super Cab 6.75 ft. box SRW
| Price: | $58,788 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:1,588 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 7.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1FT8X3ANXREF97765 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x2 |
| Stock #: | 4F7765-1 |
| City: | Brantford |
2024 GMC Sierra 1500 Elevation
BEDLINER/BACK RACK/20 INCH BLACK WHEELS/V8/NO ACCIDENTS
| Price: | $54,498 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:38,119 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 3GTUUCED4RG250854 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | P11744 |
| City: | Brantford |
We're pleased to offer special financing incentives made possible by commissions from our lending partners—savings we believe should go directly to you. That's why our listed finance price is 3% lower than the cash price. For more information on pricing and
.....Read MoreLire la suite2022 Ford F-150 King Ranch 4x4 SuperCrew Cab 6.5 ft. box
ONE OWNER - KING RANCH - LONG BOX - 3.5L POWERBOOST - ANTIMATTER BLUE WITH JAVA INTERIOR - PAINT MAT
| Price: | $54,941 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:95,000 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | 1FTFW1ED6NFA86946 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6F12638A |
| City: | Brantford |
We're pleased to offer special financing incentives made possible by commissions from our lending partners—savings we believe should go directly to you. That's why our listed finance price is 3% lower than the cash price. For more information on pricing and
.....Read MoreLire la suite2022 Ford Ranger XLT 4x4 SuperCab 6 ft. box
VELOCITY BLUE - 2.3L ECOBOOST - NO ACCIDENTS - SLIDING REAR WINDOW - TRAILER TOW PKG - SPRAY IN BED
| Price: | $33,499 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:120,665 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.3L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | 1FTER1FH8NLD51811 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | P11752 |
| City: | Brantford |
We're pleased to offer special financing incentives made possible by commissions from our lending partners—savings we believe should go directly to you. That's why our listed finance price is 3% lower than the cash price. For more information on pricing and
.....Read MoreLire la suite2021 Nissan Titan PRO-4X 4x4 Crew Cab 5.5 ft. box
BAJA STORM - 4X4 -5.6L V8 - PAINT MATCHED LEER CAP -HEATED SEATS
| Price: | $46,599 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:55,520 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.6L 8cyl |
| Exterior Colour: | Beige |
| VIN: | 1N6AA1ED0MN518652 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 5F18694A |
| City: | Brantford |
We're pleased to offer special financing incentives made possible by commissions from our lending partners—savings we believe should go directly to you. That's why our listed finance price is 3% lower than the cash price. For more information on pricing and
.....Read MoreLire la suite| Price: | $29,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:115,000 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.3L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1FTER4FH0LLA02804 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6RB7622A |
| City: | Brantford |
2020 RAM 1500 Rebel Sport/ 4x4 Crew Cab
RED AND BLACK INTERIOR/ONE OWNER/LOW KMS/NO ACCIDENTS
| Price: | $47,833 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:62,603 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.7L 8Cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1C6SRFLT5LN170585 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | A1009 |
| City: | Brantford |
We're pleased to offer special financing incentives made possible by commissions from our lending partners—savings we believe should go directly to you. That's why our listed finance price is 3% lower than the cash price. For more information on pricing and
.....Read MoreLire la suite2019 Ford F-150 XLT 4x4 SuperCab Styleside 6.5 ft. box
3.3L V6 - TRAILER TOW PACKAGE - MAGNETIC GREY - CRUISE CONTROL - 4X4
| Price: | $24,079 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:155,000 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.3L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 1FTEX1EB8KFA83467 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6F15043A |
| City: | Brantford |
We're pleased to offer special financing incentives made possible by commissions from our lending partners—savings we believe should go directly to you. That's why our listed finance price is 3% lower than the cash price. For more information on pricing and available paym
.....Read MoreLire la suite2015 Chevrolet Silverado 1500 1LZ
1LZ
| Price: | $21,805 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:175,299 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 3GCUKSEC4FG490053 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | P11741 |
| City: | Brantford |
Loading More Vehicles ...






