Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Brantford
2023 Chrysler Pacifica Touring-L Front-Wheel Drive Passenger Van
| Price: | $32,994 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:65,265 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | 2C4RC1BG1PR561144 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | DR1064 |
| City: | Brantford |
***PREVIOUS DAILY RENTAL***
We're pleased to offer special financing incentives made possible by commissions from our lending partners—savings we believe should go directly to you. That's why our listed finance price is 3% lower than the cash price.
.....Read MoreLire la suite2023 Ford Bronco Sport Big Bend 4dr 4x4
ATLAS BLUE - HEATED SEATS - ILLUMINATED ENTRY - HEATED MIRRORS - ROOF RAILS
| Price: | $29,006 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:73,001 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 3cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | 3FMCR9B61PRD76012 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | DR1037 |
| City: | Brantford |
***PREVIOUS DAILY RENTAL***
We're pleased to offer special financing incentives made possible by commissions from our lending partners—savings we believe should go directly to you. That's why our listed finance price is 3% lower than the cash price. For more infor
.....Read MoreLire la suite2023 Ford Bronco Sport 4dr 4x4
ONE OWNER!!! NO ACCIDENTS!!!
| Price: | $27,396 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:40,227 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 3cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 3FMCR9A63PRE13255 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 5BR2748A |
| City: | Brantford |
We're pleased to offer special financing incentives made possible by commissions from our lending partners—savings we believe should go directly to you. That's why our listed finance price is 3% lower than the cash price. For more information on pricing and
.....Read MoreLire la suite2023 Ford Bronco Sport Big Bend 4dr 4x4
ERUPTION GREEN METALLIC - ONE OWNER - NO ACCIDENTS - POWER MOONROOF - WIRELESS CHARGE - CO-PILOT360
| Price: | $27,749 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:58,311 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 3cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | 3FMCR9B66PRE17587 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 5LC2400A |
| City: | Brantford |
We're pleased to offer special financing incentives made possible by commissions from our lending partners—savings we believe should go directly to you. That's why our listed finance price is 3% lower than the cash price. For more information on pricing and
.....Read MoreLire la suite2023 Ford Edge Titanium 4dr All-Wheel Drive
LEATHER WRAPPED STEERING WHEEL - CRUISE CONTROL - DUAL TIP EXHAUST - HANDS FREE LIFTGATE
| Price: | $26,688 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:83,659 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 2FMPK4K97PBA37319 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | DR1063 |
| City: | Brantford |
***PREVIOUS DAILY RENTAL***
We're pleased to offer special financing incentives made possible by commissions from our lending partners—savings we believe should go directly to you. That's why our listed finance price is 3% lower than the cash price. For more infor
.....Read MoreLire la suite2023 Ford Edge SEL 4dr All-Wheel Drive
ACTIVEX SEATING UPGRADE/ADAPT CRUISE AND LANE/NO ACCIDENTS/HEATED SEATS AND HEATED STEERING WHEEL
| Price: | $25,135 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:83,413 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 2FMPK4J97PBA28007 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | DR1072 |
| City: | Brantford |
***PREVIOUS DAILY RENTAL***
We're pleased to offer special financing incentives made possible by commissions from our lending partners—savings we believe should go directly to you. That's why our listed finance price is 3% lower than the cash price. For more infor
.....Read MoreLire la suite2023 Ford Expedition King Ranch 4dr 4x4
KING RANCH 4X4 - 3.5L ECOBOOST - 7 PASSENGER - ONE OWNER - NO ACCIDENTS - 22 INCH WHEELS - SUNROOF -
| Price: | $81,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:20,236 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1FMJU1P85PEA54560 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6EX1844A |
| City: | Brantford |
We're pleased to offer special financing incentives made possible by commissions from our lending partners—savings we believe should go directly to you. That's why our listed finance price is 3% lower than the cash price. For more information on pricing and
.....Read MoreLire la suite2023 GMC Terrain AT4 All-Wheel Drive
ONE OWNER - NO ACCIDENTS -SUNROOF - LEATHER HEATED SEATS
| Price: | $23,150 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:139,266 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3GKALYEG2PL115247 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 5MV3648A |
| City: | Brantford |
We're pleased to offer special financing incentives made possible by commissions from our lending partners—savings we believe should go directly to you. That's why our listed finance price is 3% lower than the cash price. For more information on pricing and
.....Read MoreLire la suite2023 Hyundai Palisade Ultimate Calligraphy 4dr All-Wheel Drive
7 PASSENGER SEATING - ONE OWNER - NO ACCIDENTS -AWD - SUNROOF - LEATHER INTERIOR
| Price: | $42,997 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:70,197 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.8L 6cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | KM8R5DGE6PU603258 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 5F19099D |
| City: | Brantford |
We're pleased to offer special financing incentives made possible by commissions from our lending partners—savings we believe should go directly to you. That's why our listed finance price is 3% lower than the cash price. For more information on pricing and
.....Read MoreLire la suiteLoading More Vehicles ...




