Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Brantford
2022 Chevrolet Traverse LT Cloth w/1LT All-Wheel Drive
CLOTH W/1LT/NEW REAR BRAKES/NO ACCIDENTS
| Price: | $33,339 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:81,946 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 1GNEVGKW6NJ160958 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | P11727 |
| City: | Brantford |
We're pleased to offer special financing incentives made possible by commissions from our lending partners—savings we believe should go directly to you. That's why our listed finance price is 3% lower than the cash price. For more information on pricing and
.....Read MoreLire la suite2022 Chrysler 300 S 4dr Rear-Wheel Drive Sedan
| Price: | $27,516 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:80,719 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 2C3CCABG8NH256527 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Rear Wheel Drive |
| Stock #: | DR1061 |
| City: | Brantford |
***PREVIOUS DAILY RENTAL***
We're pleased to offer special financing incentives made possible by commissions from our lending partners—savings we believe should go directly to you. That's why our listed finance price is 3% lower than the cash price.
.....Read MoreLire la suite2022 Ford Bronco Sport Big Bend 4dr 4x4
ONE OWNER/BRAND NEW FRONT AND REAR BRAKES AND ROTORS/WIRELESS CHARGING PAD/REAR PARKING SENSORS/HEAT
| Price: | $23,687 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:78,236 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 3cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 3FMCR9B63NRD07772 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 5BR6789A |
| City: | Brantford |
We're pleased to offer special financing incentives made possible by commissions from our lending partners—savings we believe should go directly to you. That's why our listed finance price is 3% lower than the cash price. For more information on pricing and
.....Read MoreLire la suite2022 Ford F-150 King Ranch 4x4 SuperCrew Cab 6.5 ft. box
ONE OWNER - KING RANCH - LONG BOX - 3.5L POWERBOOST - ANTIMATTER BLUE WITH JAVA INTERIOR - PAINT MAT
| Price: | $54,941 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:95,000 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | 1FTFW1ED6NFA86946 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6F12638A |
| City: | Brantford |
We're pleased to offer special financing incentives made possible by commissions from our lending partners—savings we believe should go directly to you. That's why our listed finance price is 3% lower than the cash price. For more information on pricing and
.....Read MoreLire la suite2022 Ford Ranger XLT 4x4 SuperCab 6 ft. box
VELOCITY BLUE - 2.3L ECOBOOST - NO ACCIDENTS - SLIDING REAR WINDOW - TRAILER TOW PKG - SPRAY IN BED
| Price: | $33,499 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:120,665 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.3L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | 1FTER1FH8NLD51811 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | P11752 |
| City: | Brantford |
We're pleased to offer special financing incentives made possible by commissions from our lending partners—savings we believe should go directly to you. That's why our listed finance price is 3% lower than the cash price. For more information on pricing and
.....Read MoreLire la suite2022 Ford Transit-250 Cargo Rear-Wheel Drive Medium Roof Van
| Price: | $35,907 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:105,146 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1FTBR1C82NKA15746 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Rear Wheel Drive |
| Stock #: | DR1067 |
| City: | Brantford |
***PREVIOUS DAILY RENTAL***
We're pleased to offer special financing incentives made possible by commissions from our lending partners—savings we believe should go directly to you. That's why our listed finance price is 3% lower than the cash price.
.....Read MoreLire la suite2022 Ford Transit-250 Cargo Rear-Wheel Drive Medium Roof Van
MEDIUM ROOF CARGO - REVERSE CAMERA - CRUISE CONTROL - TIE DOWN CARGO HOOKS
| Price: | $37,953 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:69,706 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1FTBR1C80NKA74388 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Rear Wheel Drive |
| Stock #: | DR1073 |
| City: | Brantford |
***PREVIOUS DAILY RENTAL***
We're pleased to offer special financing incentives made possible by commissions from our lending partners—savings we believe should go directly to you. That's why our listed finance price is 3% lower than the cash price. For more infor
.....Read MoreLire la suite2022 GMC Terrain SLT All-Wheel Drive
AWD/SUNROOF/ONE OWNER/NO ACCIDENTS
| Price: | $26,787 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:39,201 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3GKALVEV2NL218467 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | P11749 |
| City: | Brantford |
We're pleased to offer special financing incentives made possible by commissions from our lending partners—savings we believe should go directly to you. That's why our listed finance price is 3% lower than the cash price. For more information on pricing and
.....Read MoreLire la suite2022 Jeep Cherokee Altitude 4dr 4x4
UPGRADED LATITUDE LUXURY PACKAGE!!! ONE OWNER!!! NO ACCIDENTS!!! LOW KMS !!!
| Price: | $26,054 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:51,742 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.2L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1C4PJMMX1ND518094 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 5MU2394A |
| City: | Brantford |
We're pleased to offer special financing incentives made possible by commissions from our lending partners—savings we believe should go directly to you. That's why our listed finance price is 3% lower than the cash price. For more information on pricing and
.....Read MoreLire la suiteLoading More Vehicles ...






