Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Brantford
2020 Ford EcoSport SE Front-Wheel Drive Sport Utility
ONE OWNER-NO ACCIDENTS-SUNROOF
| Price: | $17,023 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:53,736 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.0L 3cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | MAJ3S2GE3LC351935 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 5EC7878A |
| City: | Brantford |
We're pleased to offer special financing incentives made possible by commissions from our lending partners—savings we believe should go directly to you. That's why our listed finance price is 3% lower than the cash price. For more information on pricing and
.....Read MoreLire la suite2020 Ford Escape SE 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $15,963 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:133,839 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 3cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1FMCU9G6XLUC43968 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 6BR9326A |
| City: | Brantford |
| Price: | $29,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:115,000 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.3L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1FTER4FH0LLA02804 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6RB7622A |
| City: | Brantford |
2020 Honda Civic Sport 4dr Sedan
NO ACCIDENTS/SUNROOF/HEATED SEATS
| Price: | $19,753 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:143,724 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 2HGFC2F81LH030085 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | P11738 |
| City: | Brantford |
We're pleased to offer special financing incentives made possible by commissions from our lending partners—savings we believe should go directly to you. That's why our listed finance price is 3% lower than the cash price. For more information on pricing and
.....Read MoreLire la suite2020 Jeep Compass Limited 4dr 4x4
OLIVE GREEN WITH A LIGHT INTERIOR NO ACCIDENTS/HEATED STEERING WHEEL AND SEATS
| Price: | $23,199 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:109,321 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Green |
| VIN: | 3C4NJDCB6LT102983 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | P11737 |
| City: | Brantford |
We're pleased to offer special financing incentives made possible by commissions from our lending partners—savings we believe should go directly to you. That's why our listed finance price is 3% lower than the cash price. For more information on pricing and
.....Read MoreLire la suite2020 RAM 1500 Rebel Sport/ 4x4 Crew Cab
RED AND BLACK INTERIOR/ONE OWNER/LOW KMS/NO ACCIDENTS
| Price: | $47,833 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:62,603 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.7L 8Cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1C6SRFLT5LN170585 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | A1009 |
| City: | Brantford |
We're pleased to offer special financing incentives made possible by commissions from our lending partners—savings we believe should go directly to you. That's why our listed finance price is 3% lower than the cash price. For more information on pricing and
.....Read MoreLire la suiteLoading More Vehicles ...





